Mūsu doktorants ir ieguvis savu grādu!

1. gada 3.Martā mūsu pētnieks Raivis Eglītis aizstāvēja savu promocijas darbu ar nosaukumu “Photochromic materials based on ultra small titanium dioxide nanoparticles” un ieguva PhD grādu Materiālzinātņu nozarē!

Apsveicam un vēlam panākumus turpmākajos pētījumos!

Mūsu pētnieki ir ieguviši Latvijas zinātņu akadēmijas apbalvojumu!

Mūsu pētnieki Dr.phys. Mārtiņš Vanags un prof. Andris Šutka ir ieguvuši LZA apbalvojumu “Nozīmīgākais sasniegums zinātnē 2022”. Apbalvojums saņemts par pētījumiem ūdeņraža iegūšanā, izmantojot atsaistīto elektrolīzi. Tas ļauj ražot ūdeņradi lēti un izmantojot vienkāršu aprīkojumu. Pētījums tapis sadarbībā ar LU Cietvielu fizikas institūta un LU ķīmijas fakultātes pētniekiem.

Mūsu jaunais pētnieks ir ieguvis “Emīlijas Gudrinieces” balvu ķīmijā un ķīmijas tehnoloģijā!

Mūsu jaunais pētnieks Linards Lapčinskis ir ieguvis “Emīlijas Gudrinieces” balvu ķīmijā un ķīmijas tehnoloģijā par savu izcilo promocijas darbu!

Mūsu doktorants ir ieguvis savu grādu!

2022. gada 19. maijā mūsu doktorants Linards Lapčinskis ir veiksmīgi aizstāvējis savu promocijas darbu ar nosaukumu “Triboelectric effect in polymer-based systems: surface charge formation and energy harvesting” un ieguvis PhD Materiālzinātņu grādu! Apsveicam un vēlam panākumus turpmākajos pētījumos!!!

Mūsu institūtā viesojas pirmskolas vecuma bērni un ir apburti ar fukcionālo materiālu pievelkošo dabu

Pirmskolas vecuma bērni viesojas mūsu laboratorijā un kopā ar Prof. A. Šutku iepazīst funkcionālo nanomateriālu apbrīnojamās īpašības.

Mūsu doktorants ieguvis savu grādu!

Mūsu pētnieks Anzelms Zukuls ir veiksmīgi aizstāvējis savu promocijas darbu ar nosaukumu “Degenerated ZnO nanocrystals: synthesis, properties and usage” un ieguvis doktora grādu!

Apsveicam un vēlam panākumus turpmākajos pētījumos!

Mūsu komandai ir pievienojies jauns pēcdoktorantūras pētnieks

Mūsu komandai ir pievienojies teoretiskais ķīmiķis Dr.Chem. Osvalds Verners!

Viņš pie mums īstenos pēkdoktorantūras projektu “Computational study and modeling of contact electrification mechanisms in polymer-based triboelectric nanogenerators”

Vēlam veiksmi viņa pētījumos un daudz jaunu atklājumu!

Latvijas Zinātņu akadēmijas atzinība

Ar prieku varam ziņot, ka esam saņēmuši LZA atzinību par mūsu zinātnisko publikāciju “Measuring Piezoelectric Output – Fact or Fiction?”